GodłoLogo szkoły Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance
 64-980 Trzcianka ul. W. Broniewskiego 2 woj. wielkopolskie tel. 67 2162132

Zakończenie Roku Szkolnego

 

Nadeszły wakacje, czyli zasłużony czas odpoczynku po dziesięciu miesiącach nauki. 

W piątek 24 czerwca 2022 r. o godzinie 9:00 usłyszeliśmy ostatni dzwonek w tym roku szkolnym.  W tym wyjątkowym dniu odbył się  apel z okazji zakończenia roku szkolnego dla klas I-VII.  Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała dyrektor szkoły – pani Anna Maria  Wyrzykowska, która gratulowała uczniom postępów w nauce i życzyła wspaniałego wypoczynku w czasie wakacji. Podziękowała również  nauczycielom i rodzicom.

Następnym punktem apelu było wręczenie przez panią dyrektor i wychowawców nagród książkowych dla wzorowych  uczniów  klas I-III oraz podziękowań dla rodziców uczniów klas III za współpracę i zaangażowanie. Wyróżnienia i nagrody otrzymali również uczniowie w kategorii najlepszych sportowców, ucznia czyniącego dobro, konkursie o znajomości ruchu drogowego i stuprocentowej frekwencji.

Oprawę artystyczną przygotowali uczniowie klas trzecich. Dzieci zaśpiewały piosenki dla wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników naszej szkoły. Nie zapomniano o naszych ukraińskich kolegach i koleżankach. Piosenka „Jedna kalina” zaśpiewana przez Alinę i Veronikę, jest przykładem naszej jedności z uczniami ukraińskimi.

Zakończenie roku szkolnego dla nauczycieli to czas podsumowań, planów i refleksji, natomiast dla uczniów to nadzieja na dobre oceny i nagrody, a także na wspaniałe wakacje.

Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji, a przede wszystkim samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji.

Autor filmu: Aleksandra Skrzypczak

Konkursy, informacje, ogłoszenia

 • Basen

  Propozycja wyjazdu do Aqua Park w Pile

 • Kalendarz adwentowy

  Drodzy uczniowie, zapraszamy serdecznie Was i Wasze Rodziny do udziału w konkursie „Nasz adwentowy kalendarz”.

 • Olimpiada

  XVII Olimpiada Informatyczna

 • mLegitymacja

  mLegitymacja. Co to takiego ?

 • Konkurs

  Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną - kiermasz świąteczny

 • Forum Romanum

  Chcemy poznać Wasze zdanie w ważnych kwestiach

 • Gminny Konkurs Wiedzy Religijnej

  Gminny Konkurs Wiedzu Religijnej