GodłoLogo szkołySzkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance
  telefon  tel. (67)2162132     poczta  sp3trzcianka@wp.pl

SamorządSamorząd Uczniowski od zawsze może się pochwalić bardzo prężnymi i w pełni demokratycznymi działaniami w naszej szkole. W bieżącym roku szkolnym członkowie SU mają zamiar działać równie aktywnie na rzecz całej społeczności szkolnej.

W związku z tym na pierwszym po wakacjach spotkaniu Samorządu Szkolnego uczniowie z zaangażowaniem obradowali nad planem pracy SU na rok szkolny 2022/2023. Uzgodniono harmonogram imprez, konkursów i akcji będących inicjatywą Samorządu Uczniowskiego.

Podczas zebrania wybrano również w głosowaniu jawnym nowe prezydium Samorządu Uczniowskiego. Funkcję przewodniczącego objął Radosław Puchała, zastępcą wybrany został Nikodem Gondek, natomiast za oprawę muzyczną odpowiedzialne zostały: Aleksandra Andrzejewska, Alicja Zajdowicz, Amelia Szarek i Zofia Dzikiewicz.

Życzymy wszystkim uczniom zapału i energii do pracy na rzecz podtrzymywania w naszej szkole przyjaznej atmosfery, opartej na współpracy oraz wzajemnej pomocy.

Już niebawem spotkamy się ponownie, by porozmawiać o tym, co udało nam się zrobić i kontynuować dialog służący współodpowiedzialności.

Autor: Samorząd Uczniowski

Wszystkie artykuły cd.