GodłoLogo szkoły Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance
 64-980 Trzcianka ul. W. Broniewskiego 2 woj. wielkopolskie tel. 67 2162132

Konkurs31 maja 2022 r. już po raz ósmy odbył się Konkurs Wiedzy o Historii Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance „Ocalić od zapomnienia”. Uczniowie współzawodniczyli, rozwiązując różnego rodzaju zadania i odpowiadając na niełatwe pytania, dotyczące wydarzeń oraz ludzi, którzy na przestrzeni lat tworzyli lokalną społeczność szkoły i miasta.

Przyczynili się tym samym do kształtowania umysłów wielu mieszkańców Trzcianki. W konkursie brały udział reprezentacje klas ósmych, które walczyły o przechodni Puchar Dyrektora Szkoły. 

Wyniki konkursu:      

  - I miejsce klasa VIII e

  - II miejsce klasa VIII d 

- III miejsce klasa VIII a

- IV miejsce klasa VIII c

- V miejsce klasa VIII b

Jednym z zadań konkursowych było wykonanie (namalowanie) graffiti związanego z historią naszej szkoły. Najlepszy projekt wykonała Zofia Halama z klasy VIII e. Gratulujemy uczniom za bardzo wysoki poziom wiedzy oraz dziękujemy wychowawcom i rodzicom za duży wkład włożony w przygotowanie uczniów do konkursu. Bardzo serdecznie dziękujemy komisji, która oceniała wiedzę i umiejętności uczestników konkursu - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Pani Annie Marii Wyrzykowskiej, przewodniczącej Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 - Pani Aleksandrze Dudzińskiej, Pani Ewie Woźnej – Skowrońskiej.

       Fot. Magdalena Wojnowska                                                                                    

    Organizatorzy

 

Więcej zdjęć w galerii

 

WSZYSTKIE ARTYKUŁY