GodłoLogo szkoły Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance
 64-980 Trzcianka ul. W. Broniewskiego 2 woj. wielkopolskie tel. 67 2162132

 

Nauczyciele

 

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3
 Lp.  Nazwisko i imię  Przedmiot
 1  Adamczewski Ireneusz   Przyroda, geografia
 2  Bączyk Kornelia  Wychowawca świetlicy
 3  Bielski Roland  Wychowawca świetlicy
 4  Birula Jolanta  Geografia
 5  Bogrycewicz Anna  Nauczyciel wspomagający
 6  Brączkowska Sylwia  Język angielski
 7  Chwalisz Joanna  Wychowawca świetlicy
8  Cimcioch Dorota  Nauczyciel wspomagający
9  Cyganik Wioletta  Matematyka
10  Faryńska Bożena  Edukacja wczesnoszkolna
 11  Fąferek Urszula  Język polski
 12  Fijałkowska Małgorzata  Edukacja wczesnoszkolna
 13  Gajowa Izabela  Język polski
 14  Giza Lidia  Nauczyciel wspomagający
 15  Głowacz Aleksandra  Logopedia
 16  Gondek Anna  Edukacja wczesnoszkolna
 17 Gorczyńska Joanna Muzyka
 18 Gotowała Dorota Rewalidacja
 19 Górzna Justyna Wychowawca świetlicy, j. niemiecki
 20 Grandke Ewa Język niemiecki
 21 Grzymska Aleksandra Wychowawca świetlicy
 22 Grzymska Paulina Nauczyciel wspomagający
 23 Hałuja Ewa Pedagog szkolny
 24 Hałuszka Adrian Zaj. Rew.-wych., Rewalidacja
 25 Henszke Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna
 26 Hołubasz Izabela Edukacja wczesnoszkolna
 27 Hrynkiewicz Karolina Biologia, przyroda
 28 Jastrzębska-Demczar Aneta Matematyka
 29 Jernaś Wanda Chemia
 30  Jóźwik Anna  Religia, logopedia
 31  Juchnowicz Iwona  Matematyka, rewalidacja
 32  Kaczmarzewska Ines  Rewalidacja
 33 Kalina Monika Fizyka, matematyka
 34 Kasperczak Agnieszka Zaj. Rew.-wych.,  rewalidacja
 35 Kasperczak Przemysław Wychowanie fizyczne
 36 Klimczak Celina Rewalidacja
 37 Komar Józef Wychowanie fizyczne
 38 Kroszel Paweł Język polski
 39 Krzyżaniak Lidia Matematyka
 40 Kubilus Jerzy Wychowanie fizyczne
 41 Kwaśniewicz-Żak Maria Wychowanie do życia w rodzinie, rewalidacja
 42 Kwiatkowska Aleksandra Historia
 43 Linartas-Szwedek Aldona Biblioteka
 44  Łaszkiewicz-Klauza Agnieszka  Język angielski
 45  Łotyszonek Agnieszka  Informatyka
 46  Mendyk Karolina  Językpolski, rewalidacja
 47  Mierzejewska- Helak Kornelia  Nauczyciel wspomagający
 48  Ks. Mordarski Marian  Religia
 49  Mrotek Agnieszka  Historia
 50  Mróz-Wiśniewska Paulina  Chemia, biologia
 51  Musialska Anna  Nauczyciel wspomagający
 52  Mysiakowska Justyna  Informatyka
 53  Niećko Magdalena  Język angielski
 54  Olech Barbara  Wychowanie fizyczne
 55  Pagórek Krzysztof  Informatyka, technika
 56  Palczyńska Barbara  Matematyka
 57  Pasturek Mariola  Edukacja wczesnoszkolna
 58  Pasztetnik Małgorzata  Religia
 59  Pawłowska Roksana  Psycholog
 60  Poćwiardowska Beata  Rewalidacja
 61  Przybylski Przemysław  Wicedyrektor Szkoły, doradztwo zawodowe
 62  Radke-Gil Katarzyna  Zaj. Rew.-wych., , rewalidacja
 63  Radziuk Małgorzata  Wychowanie fizyczne
 64 Rzepka Marta Nauczyciel wspomagający
 65 Sasin Martyna Język angielski
 66 Semenowicz Karolina Wychowanie fizyczne
 67 Siwek Beata Logopedia
 68 Skoneczna-Kupś Ilona Fizyka
 69 Skrzypczak Aleksandra Wicedyrektor Szkoły, język angielski
 70 Stankiewicz Elżbieta Matematyka
 71 Stańczyk - Rychlik Monika Logopeda
 72 Suśniak Anna Informatyka
 73 Szadkowski Mirosław Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
 74 Świerblewska Małgorzata Religia
 75 Tyll Marta Rewalidacja
 76 Wajner Paulina Język polski, plastyka
 77 Wendlandt Joanna Język polski
 78 Wojnowska Magdalena Matematyka
 79 Woźna-Skowrońska Ewa Język polski, plastyka
 80  Wyrzykowska Anna Maria  Dyrektor Szkoły, rewalidacja
 81 Wysoczańska Marta Nauczyciel wspomagający
 82 Zieńko Anna Edukacja wczesnoszkolna
 83 Życińska Anna Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja