GodłoLogo szkoły Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance
 64-980 Trzcianka ul. W. Broniewskiego 2 woj. wielkopolskie tel. 67 2162132

DrużynaW piątek,11.03.2022r ,w Szkole Podstawowej Nr-2 w Trzciance, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt klas IV-VI.

W zawodach wystartowały nasze uczennice. Dziewczęta rywalizowały z koleżankami ze Szkoły Podstawowej Nr-2 w Trzciance i Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubaszu. Pierwszy mecz został rozegrany pomiędzy Lubaszem a SP2Trzcianka, który 2:0 wygrały dziewczęta z SP-2. Kolejny mecz rozegrany został pomiędzy Publiczną Szkołą w Lubaszu i SP-3 Trzcianka. Po zaciętej rywalizacji pokonaliśmy koleżanki z Lubaszaz wynikiem 2:1. Przed naszymi zawodniczkami otworzyła się szansa gry o pierwsze miejsce, ale był jeden warunek- musimy wygrać z zespołem gospodarzy. Nie to łatwe-grali u siebie, mieli gorący doping swoich kibiców i mają klasy sportowe. Nasze dziewczęta bardzo dobrze zagrały pierwszego seta i wygrały 25:21, drugiego seta przegraliśmy i czekało nas ostatnie starcie w trzecim secie. Początek był niekorzystny dla naszego zespołu, gdyż przegrywaliśmy 4 punktami. Na szczęście dziewczęta opanowały nerwy, wróciła pewność zagrań i wygraliśmy 15:13.  Zostaliśmy Mistrzyniami Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Piłce Siatkowej klas IV-VI !!!

Skład Zespołu: Aleksandra Bączyk, Anita Wysoczańska, Iciek Oliwia, Kaczmarek Maja, Lasocka Maria, Lipińska Zuzanna, Matkowska Blanka, Nowicka Iga, Nowicka Maja, Szarek Amelia.